Lacqua Diroma - Cozinha Completa E Parque Aquatico 24H
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Simbassäng Takpool Liten pool Uppvärmd pool |
| Fitness/Gym Fitnesscenter | Aktiviteter Vattenpark Vattenrutschkanor | Spa & Hälsocenter Jacuzzi |
| Mat/Dryck Restaurang Snackbar vid poolen | Rökning förbjuden Rökfria rum | Barnvänligt Barnklubb Leksaker |
Det bekväma hotellet Lacqua Diroma - Cozinha Completa E Parque Aquatico 24H Caldas Novas, som ligger cirka 20 minuters gångavstånd från Monumento das Águas, har en uppvärmd pool och ett fitnesscenter. Bland sevärdheterna i området finns Jardim Japones som ligger i närheten av detta hotell.
Caldas Novass centrum kan nås på 30 minuters promenad. Gästerna hittar Caldas Novas Yacht Club 2 km från det bekväma hotellet. Från Lacqua Diroma - Cozinha Completa E Parque Aquatico 24H i Caldas Novas tar det 10 minuter med bil till Clube Privé. Den närmaste flygplatsen är Caldas Novas, som är belägen 5 km bort från det här boendet.
De har ett privat badrum.
Olika drycker erbjuds i poolbaren. Restaurangen Jardins diRoma Comercial erbjuder sydamerikanska rätter och ligger inte långt från det här hotellet.
- Lokala sevärdheter
- Jardim Japones758 km
- Serra Verde Shopping473 km
- SESC Caldas Novas1651 km
- Monumento das Águas926 km
- Emporio Dona Xepa1618 km
- diRoma Acqua Park802 km
- Museu de Cera Caldas Novas1781 km
- 1ª Casa de Caldas Novas1343 km
- Jardins Acqua Park9 km
- Flygplatser
- Caldas Novas Flygplats4,9 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Restaurang
- Snackbar vid poolen
Aktiviteter och avkoppling
- Takpool
- Liten pool
- Uppvärmd pool
- Strandparasoll
- Solsängar
- Vattenpark
- Trädgård
- Bastu
- Jacuzzi
- Fitnesscenter
- Grunda delen
Service
- Rumsservice
På rummet
- Luftkonditionering
- LCD-TV
- Vattenrutschkanor
- Leksaker
- Barnklubb
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🌇
Hur lång tid tar det att ta sig till centrum från det bekväma hotellet Lacqua Diroma - Cozinha Completa E Parque Aquatico 24H?
Det tar 30 minuter till fots att komma från det bekväma hotellet Lacqua Diroma - Cozinha Completa E Parque Aquatico 24H till centrum. - ✈
Var ligger den närmaste flygplatsen till hotellet Lacqua Diroma - Cozinha Completa E Parque Aquatico 24H?
Mellan Caldas Novas flygplats och hotellet Lacqua Diroma - Cozinha Completa E Parque Aquatico 24H är det 5 km. - ❓
Finns det parkeringsplatser vid det bekväma hotellet Lacqua Diroma - Cozinha Completa E Parque Aquatico 24H?
Parkering finns på det bekväma hotellet Lacqua Diroma - Cozinha Completa E Parque Aquatico 24H gratis. - 💵
Vad är priset för ett rum på hotellet Lacqua Diroma - Cozinha Completa E Parque Aquatico 24H?
Det genomsnittliga priset för ett rum i hotellet Lacqua Diroma - Cozinha Completa E Parque Aquatico 24H är 55$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal. - ❓
Vilken betalningsmetod erbjuds på hotellet?
Gästerna på hotellet kan betala med American Express, Mastercard och Visa. - ❓
Vilken typ av pool finns det på det bekväma hotellet Lacqua Diroma - Cozinha Completa E Parque Aquatico 24H?
Det bekväma hotellet Lacqua Diroma - Cozinha Completa E Parque Aquatico 24H har en uppvärmd pool.